Lider XXI - Program rozwoju kompetencji przywódczych
Program rozwoju kompetencji przywódczych Johna Maxwella, 8 tygodni, grupa Mastermind, prowadzony przez Annę Gajewicz
Zgłoś uczestnictwo

Miejsce i data

Start:
Do potwierdzenia

Miejsce: 
Do potwierdzenia

Daty spotkań:
Do potwierdzenia

O prowadzącej

Anna Gajewicz jest praktykiem biznesu, coachem, mentorem i trenerem biznesu. Członkinią The John Maxwell Team - prestiżowej, międzynarodowej organizacji zrzeszającej coachów, trenerów i mówców, uprawnioną do prowadzenia programów Johna Maxwella z zakresu przywództwa, komunikacji i rozwoju osobistego.

Ma ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe i przywódcze, które zdobyła w międzynarodowych korporacjach, takich jak Danone, Henkel, Frito-Lay, Diageo, Office Depot, Reckitt Benckiser. Zajmowała się zarządzaniem marketingiem, tworzeniem, repozycjonowaniem i wprowadzaniem na rynek nowych marek i produktów oraz rozwojem biznesu i budowaniem relacji z partnerami strategicznymi, na skalę lokalną jak i międzynarodową.

Jest również certyfikowaną coach (ACC ICF i Erickson Proffesional Coach) oraz mentorką w Fundacji Liderek Biznesu (EY) i w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet.

Obecnie prowadzi własną firmę doradczo-coachingowo-szkoleniową ARMONIA.
Dyplom magisterski uzyskała na SGH (Wydział Handlu Zagranicznego) oraz ukończyła studia podyplomowe w Paryżu w dziedzinie zarządzania (MBA).
>>> link do strony www

 Kim jest 
John Maxwell?

pobierz informacje
 

Opinie uczestników

"Udział w grupie nie tylko pozwolił mi na uporządkowanie wiedzy, ale był cenną okazją do wymiany doświadczeń, wśród doświadczonych liderów."
Michał Ziajowski
Dyrektor Generalny
PRECIA Polska Sp. z o.o.

"Gorąco polecam udział w grupie mastermind p. Anny Gajewicz. Uczestnictwo w spotkaniach było niczym przejrzenie na oczy w dziedzinie przywództwa. Ktokolwiek pragnie skutecznie oddziaływać i wpływać na innych, musi to wiedzieć!"
Tomasz Matyrzyński
Sales Operation Manager EMEA
PayU

"Niesamowita podróż przede wszystkim w głąb siebie. Dodatkowo wsparta przemyśleniami i doświadczeniem innych osób, które na pewno długo będą rezonować w mojej głowie"
Joanna Golenia
HR Administration & Compliance Leader
PwC Polska

“Polecam każdemu, kto jest zainteresowany nie tylko rozwojem swojego przywództwa, ale też tym, którzy chcą dowiedzieć się czegoś na własny temat. Jakość naszego przywództwa odzwierciedla to jacy jesteśmy."
Piotr Mentlewicz,  
Dyrektor Departamentu Prawnego
PFRON


"Doceniam pozytywne nastawienie Ani do różnych typów osobowości i różnych doświadczeń biznesowych. Ania potrafi wyławiać talenty przywódcze w człowieku i inspirować do pracy nad sobą"
Maciej Chyż
Kierownik Marketingu
GASPOL S.A.

"Spotkania w ramach grupy Master Mind były dla mnie wyjątkową okazją do skonfrontowania moich przekonań i doświadczeń w obszarze przywództwa z poglądami innych praktyków. Bezcenne."
Edyta Ziajowska
Director of Sales - SME & Partner Channel
NETIA

"Bardzo cenna formuła, pozwalająca zajrzeć do swojej głowy w grupie liderów z ciekawym doświadczeniem. Możliwość poznania praw - relacji panujących pomiędzy ludźmi - na poziomie zarówno profesjonalnym jak i prywatnym."
Agnieszka Miedzińska - Kanabus
Infrastructure and Procurement Leader
PwC

"Cenna i mająca pozytywne przełożenie na praktykę formuła. Wpływ i udział grupy oraz naturalne "case studies". Dyscyplina i uporządkowanie prowadzącej. Szczerość i poczucie bezpieczeństwa." 
Anna Sztandera
Właściciel
Master Consulting

"Udział w grupie pomógł mi usystematyzować wiedzę i postępować bardziej świadomie przy podejmowaniu decyzji. Nawet jeśli niektóre z praw przywództwa wydawać się mogą banalne czy oczywiste, życie mi pokazało, że ich świadome stosowanie w praktyce wiele zmienia."
Elżbieta Malczyk
CEO
TRUEMARK Sp. z o.o.

"Bardzo ciekawe, inspirujące zajęcia. Świetna platforma wymiany doświadczeń."
Marta Macke
Pitch Consultant
Shortlist Consulting

"Fantastyczna możliwość usystematyzowania tego, co większość liderów wie intuicyjnie. Ubranie tej wiedzy w konkretne i mierzalne prawa daje możliwość podjęcia równie konkretnych działań rozwojowych."
Anna Grzegorz
Recruitment, Staffing & Professional Development Manager
Wiodąca firm konsultingu strategicznego
 
"I had great pleasure participating in the Mastermind Group on ‘21 Irrefutable Laws of Leadership’ (John C. Maxwell) led by Anna. Her excellent facilitation of the group enabled me to strengthen my knowledge, share experiences & ideas and learn from peers. It was a very valuable experience and I would definitely recommend Anna and her Mastermind groups to others."
Magdalena Oleksiewicz
Head of Change Management 
Royal Bank of Scotland

 
 

Kontakt


ARMONIA
Anna Gajewicz
anna.gajewicz@armonia.biz.pl
tel.: +48 600 005 150